Home

hysterický merateľný prepracovať slovensko jordansko goly neuspokojivý Nevrlý armáda

ONLINE: Slovensko - Jordánsko, medzištátny zápas | SPORTNET

Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal  naživo!
Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Ako Slovensko zdolalo v Trnave Jordánsko 5:1 (VIDEO)

Na snímke vpravo kapitán Slovenska Jakub Hromada a hráč Severného Írska  Jordan Thompson. | Galéria: Slovenská "21" po bojovnom a kvalitnom výkone  doma zdolala Severné Írsko | TVNOVINY.sk
Na snímke vpravo kapitán Slovenska Jakub Hromada a hráč Severného Írska Jordan Thompson. | Galéria: Slovenská "21" po bojovnom a kvalitnom výkone doma zdolala Severné Írsko | TVNOVINY.sk

Slováci v príprave zdolali v Trnave Jordánsko, Hapal po zápase zúžil káder  | TRNAVSKÝ HLAS
Slováci v príprave zdolali v Trnave Jordánsko, Hapal po zápase zúžil káder | TRNAVSKÝ HLAS

VIDEO Jordánsko opäť zasiahli bleskové povodne: Evakuovali tisícky turistov  | Topky.sk
VIDEO Jordánsko opäť zasiahli bleskové povodne: Evakuovali tisícky turistov | Topky.sk

Slovenský futbalista Mihalík sa blysol dvoma gólmi v poľskej lige

VIDEO Každý chvíľku ťahal pílku: Žalostný úvod Slovenska, potom smrteľné  rany súperovi! | Športky.sk
VIDEO Každý chvíľku ťahal pílku: Žalostný úvod Slovenska, potom smrteľné rany súperovi! | Športky.sk

Slováci v 2. polčase ožili a otočili zápas. Na Azerbajdžan sa naladili 5  gólmi - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci v 2. polčase ožili a otočili zápas. Na Azerbajdžan sa naladili 5 gólmi - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Jordan Binnington - Fotka 4 z 9 - SITA.sk

Nová posila Liverpoolu sa blysla štyrmi gólmi: Súperi to s ním budú mať  ťažké | Športky.sk
Nová posila Liverpoolu sa blysla štyrmi gólmi: Súperi to s ním budú mať ťažké | Športky.sk

Šport.sk - ❌GÓL! A je to tu. Jordánsko ide do vedenia v 39. minúte po góle  Al-Tamariho.❌ Duel sledujte ONLINE na ŠPORT.sk >> https://bit.ly/2KalpGv |  Facebook
Šport.sk - ❌GÓL! A je to tu. Jordánsko ide do vedenia v 39. minúte po góle Al-Tamariho.❌ Duel sledujte ONLINE na ŠPORT.sk >> https://bit.ly/2KalpGv | Facebook