Zemplin Michalovce vs Tatran Presov: Match des statistiques face à face -  7/8/2022. Tribuna.com
Zemplin Michalovce vs Tatran Presov: Match des statistiques face à face - 7/8/2022. Tribuna.com

Futbal: 1. FC Tatran Prešov - MFK Michalovce 1:0 v 16. kole II. ligy

Skalica zdolala Trenčín a doťahuje sa na Michalovce, ViOn padol v  Ružomberku - Fortuna liga - Futbal - Športweb
Skalica zdolala Trenčín a doťahuje sa na Michalovce, ViOn padol v Ružomberku - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Futbalisti Zemplína Michalovce podpísali tretiu letnú posilu -  myzemplin.sme.sk
Futbalisti Zemplína Michalovce podpísali tretiu letnú posilu - myzemplin.sme.sk

Prešov remizoval so Senicou, Michalovce deklasovali Moravce - SITA.sk

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos zo 14. kola  Fortuna ligy | Športky.sk
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava: Online prenos zo 14. kola Fortuna ligy | Športky.sk

V Prešove a Ružomberku suchoty, Michalovce doma zničili Zlaté Moravce

LIVE: HC Prešov - HK Dukla Michalovce / Tipos extraliga | Šport.sk

Michalovce sa s Prešovom rozišli zmierlivo 2:2 - Michalovskenoviny.sk

LIVE STREAM zo zápasu Prešov - Michalovce (Slovnaft Cup) | SPORTNET

Jeseň družstva U10 v skratke -MFK Zemplín Michalovce

Zemplínčania sa vrátia domov. Privítajú Prešov - Fortuna liga - Futbal -  Športweb
Zemplínčania sa vrátia domov. Privítajú Prešov - Fortuna liga - Futbal - Športweb

HK Dukla Michalovce - HC 21 Prešov, Tipos Extraliga 21/22 | Tipos Extraliga  | Šport.sk
HK Dukla Michalovce - HC 21 Prešov, Tipos Extraliga 21/22 | Tipos Extraliga | Šport.sk

vždy psychiatrie preč michalovce prešov futbal Denso prekročiť potrubie

MFK Zemplín Michalovce - Konečný výsledok stretnutia 1.FC Tatran Prešov -  MFK Zemplín Michalovce 1:0 (0:0). | Facebook
MFK Zemplín Michalovce - Konečný výsledok stretnutia 1.FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce 1:0 (0:0). | Facebook

Michalovce prehrali v príprave s Prištinou 0:1

Michalovce zdolali Trenčín, Prešov po zmene kouča Ružomberok - SITA.sk

MFK Zemplín Michalovce - Wikipedia

Futbalový štadión v Michalovciach bude mať novú fanzónu | Košice Online

Jeseň družstva U15 v skratke -MFK Zemplín Michalovce

Slovenský pohár FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce - fotogaléria -  vychod.sme.sk - SME | Východ
Slovenský pohár FC Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce - fotogaléria - vychod.sme.sk - SME | Východ

💛💙 V stredu večer spoznali... - MFK Zemplín Michalovce | Facebook

Michalovce sa posilnili v útoku. Čo Zemplín chce v novej sezóne? | Šport7.sk

Galéria k článku: VIDEO Michalovce rozstrieľali Zlaté Moravce, na Záhorí  remíza Senice s Prešovom - fotografia 1/4 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Michalovce rozstrieľali Zlaté Moravce, na Záhorí remíza Senice s Prešovom - fotografia 1/4 | Sportky

MFK Zemplín Michalovce on Twitter: "V tejto zostave o necelú polhodinu  nastúpime na zápas 2. kola Slovnaft Cupu v derby proti 1.FC Tatran Prešov.  Debut za MFK Zemplín si odkrúti najnovšia posila @
MFK Zemplín Michalovce on Twitter: "V tejto zostave o necelú polhodinu nastúpime na zápas 2. kola Slovnaft Cupu v derby proti 1.FC Tatran Prešov. Debut za MFK Zemplín si odkrúti najnovšia posila @

MFK Zemplín Michalovce - Po prvom polčase je stav stretnutia Tatran Prešov  - MFK Zemplín Michalovce 1:0. Gól: 36´Bartek (11m)  --------------------------- Slovan - Žilina 2:1 (po 1.polčase) Nitra -  Senica 2:2 (po 1.polčase) --------------------- Zemplín ...
MFK Zemplín Michalovce - Po prvom polčase je stav stretnutia Tatran Prešov - MFK Zemplín Michalovce 1:0. Gól: 36´Bartek (11m) --------------------------- Slovan - Žilina 2:1 (po 1.polčase) Nitra - Senica 2:2 (po 1.polčase) --------------------- Zemplín ...